Tragjedi në Durrës/Burri vret me thikë në zemër gruan dhe ia mbath (FOTO)

Durrësi është tronditur pasditen e sotme nga një krim në familje. Hasbije Kuka ka mbetur e vdekur pasi është qëlluar me thikë nga bashkëshorti i saj.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen nr. 15 të qytetit. Mësohet se viktima rreth 40 vjeçe është qëlluar me thikë në zemër ndaj ka humbur jetën në vend.

Policia është në ndjekje të autorit të krimit, Ardian Kuka i cili është larguar nga vendgjarja.

 

Loading...