Tayna pozon me bikine midis rruges pa i’a ndjere fare (FOTO)

Pas shumë angazhimeve me koncerte në vende të ndryshme, këngëtarja Tayna ka vendosur që të relaksohet pak, duke udhëtuar në një nga bregdetet shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Tayna ka zgjedhur Malin e Zi për të pushuar disa ditë, nga ku dhe ka publikuar disa fotografi.

Këngëtarja, ndryshe nga tjerat që shfaqen duke pozuar në plazhë, apo pishina, ajo e veshur me bikini ka pozuar mu në mes të rrugës, pranë makinës së saj.

“Më në fund disa ditë pushim”, ka shkruar ajo në fotografitë e publikuara

Sa i përket projekteve muzikore, Tayna është duke përgatitur projektin e radhës, por që nuk ka zbuluar detaje rreth tij.

Ndërsa, i fundit mbetet ai me titull “Kce”, i lansuar para tre muajve, dhe me të cilin këngëtarja ka arritur të mbledh mbi 15 milionë klikime në Youtube.

Loading...