Browsing Tag

Shenjat

Shenjat fatlume per sot, ne dashuri e ne pune

Dashi Ka disa vështirësi të cilat duhen kaluar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila do të stimulojë probleme dhe keqkuptime. Kur jeni të vendosur për të bërë diçka nuk i njihni pengesat, por gjatë kësaj të marte mund të keni të bëni me…

Keto shenja sot kane diten e tyre me fat!

Dashi Kjo e hënë do të jetë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit të yjeve, ku duhet të mundoheni që të bëni zgjedhjet e duhura. Sfera sentimentale parashikohet mjaft pozitive, ku do të ketë zhvillime interesante. Demi Ndikimi pozitiv i…

Keto jane shenjat fatlume ne dashuri sot!

Dashi - Ëndrrat dhe vizionet mund të vijnë e të shkojnë sot. Mund të nxirrni frymëzim krijues nga këto perceptime dhe t'i përdorni ato si bazë për projektet artistike. Deri në fund të ditës mund të ndiheni shumë më lehtë, të paktën…

Dashuria dhe fati sot jane me keto shenja

Dashi - Një vizitor me disa probleme mund të vijë në derën tuaj në kërkim të këshillave. Ai ose ajo mund të ketë edhe lajme të tjera që mund t'ju trondisin. Një krizë profesionale mund ta bëjë të nevojshme që ju ose partneri juaj të kaloni…

Dite me fat sot vetem per keto shenja te horoskopit!

Dashi Pritet të jetë ditë pozitive për ju, ku do kaloni momente të gëzuara me të afërmit dhe miqtë. Mos sakrifikoni moralisht për të arritur qëllimet tuaja, pasi edhe të tjerët janë si ju. Sa i përket dashurisë, gjëra të reja duken në…

Kë e favorizon Horoskopi në punë dhe dashuri sot

Dashi Në këtë fazë është mirë që të rishikoni ndonjë projekt që keni ndërmend. Yjet ju mbrojnë sa i takon punës, edhe pse shumë nga të lindurit e kësaj shenje duhet të tregohen të kujdesshëm. Gjatë kësaj dite, puna do të jetë në plan të…

Zbuloni shenjat me fatlume per sot, 16 maj 2019

Prashikimi per shenjat sot me, 16 maj 2019: Dashi – Ju mund të ndiheni sikur po ecni zbathur duke inkurajuar miqtë tuaj, ose duke luajtur me fëmijët. Do të jetë një ditë e mrekullueshme në vend, ku të gjithë janë të lumtur ta shohin…

Anton Quni sqaron shenjat e tij ne fytyre

Deputeti i LDK-së dhe ish-ushtari i UÇK-së në Koshare, Anton Quni ka sqaruar historikun e sëmundjes së tij që i ka ndryshuar edhe pamjen e lëkurës. Quni, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se para luftës ai nuk ka…