Browsing Tag

serbi

Ngjarja që tronditi Serbinë

38 vjeçarja Sanela Kadriç, nënë e një fëmije të mitur, ka ndërruar jetë pasi që u pickua nga një bletë derisa ishte duke mbledhur rrobat. Tragjedia ka ndodhur të premten rreth orës 14.00, atëherë kur Sanela nga Leskovaci i Serbisë ka…

Serbi, vritet me thikë emigranti 20-vjeçar

Një emigrant është vrarë në Beograd në një zonë refugjatësh. Siç raportojnë mediat serbe, viktima është një shtetas afgan dhe është goditur me thikë në gjoks. Ngjarja ndodhi pas një konfrontimi mes emigrantëve në një kafene, ku emigranti…