Browsing Tag

Kampionati boteror

Këto janë 3 super ndeshjet e sotme

Kampionati Botëror sot vazhdon me tri super ndeshje. Duke filluar nga ora 14:00, Portugalia takohet me Marokun në stadiumin “Luzhniki”. Nga ora 17:00, Uruguai dhe Arabia Saudite e mbyllin xhiron e dytë në grupin A. Kurse në fund, Irani…