Browsing Tag

Instagram

Enca s’mund të rri pa provokuar

Duket se Enca Haxhia nuk mund të rri pa provokuar.  Këngëtarja Enca Haxhia njihet si një prej emrave të estradës e cila ka linja trupore të cilat e bëjnë të duket seksi, shkruan lajmi.net. Por edhe ajo i shfrytëzon ato me postime të…

Publikohet pasuria e Loredanes

Mediumi zviceran “Blick.ch” ka publikuar një artikull, në të cilin shkruan rreth të ardhurave të Loredanës. Loeredana Zefi dyshohet se mori 700.000 franga nga një çift nga Valais, shkruan Blick.ch. Brenda pak muajsh, Loredana Zefi (23 vjeç)…

Trejsi Sejdini super e nxehte

Trejsi Sejdini vijon të godasë me setin e saj të fotografive. Në pozat e reja të publikuara në Instagram, ajo shfaqet tepër joshëse dhe seksi. Herë topless dhe herë me një rrjetë tyli të veshur sipër, ajo jo vetëm ka nxitur interesin e…