Browsing Tag

gjilan

Zhduket një vajzë e mitur nga Gjilani

Një vajzë e mitur nga fshati Livoq i Ulët i Gjilanit është raportuar e zhdukur nga babai i tij. Babai i saj i ka thënë policisë se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njoftimi i plotë i policisë: Fsh. Livoq i ultë,…

Vetëvrasje në Gjilan

Prokuroria e Gjilanit, njofton se një person i moshës 60 vjeçare, ka kryer vetëvrasje, ndërsa, një person tjetër i moshës 27 vjeçare, si pasojë e kontaktit me energjinë elektrike ka humbur jetën. “Dyshohet se më 20 korrik 2019, rreth orës…