Browsing Tag

Gjakove

Aksident në Gjakovë, lëndohet rëndë një person

Një person ka marrë lëndime të rënda trupore pasi me motoçikletën e tij është ndeshur me një veturë. I lënduari është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve ka lëndime të rënda. I dyshuari (drejtuesi i veturës) është…