Browsing Tag

facebook

Bien nga sistemi Facebooku, Instagrami e WhatsAppi

Daily Mail raporton se kanë rënë nga sistemi Facebooku, Instagrami dhe WhatsAppi. Përdoruesit në tërë botën kanë probleme të qasen në rrjetet sociale, transmeton Koha.net. Më së shumti janë prekur shtetet e Evropës, Britania dhe SHBA-ja.…