Browsing Tag

arrestim

Arrestohet në Serbi një ish-pjesëtar i UÇK-së

Policia serbe ka arrestuar në Serbi një ish-pjesëtar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ai ka qenë duke u kthyer në Kosovë dhe ka qenë i shoqëruar nga një person tjetër. Burime të Reporteri.net bëjnë të ditur se i arrestuari është Marian…