Browsing Tag

arme

Shikojnë armë gjatë seancës në kuvend

Shpeshherë kemi parë në seancat parlamentare që deputetët nuk e kanë pasur vëmendjen aty. Gjatë një seance parlamentare, dy deputetët e grupit parlamentar ‘6+’ duket se janë mërzitur dhe kanë filluar ta zhvendosin vëmendjen në tjera gjëra.…

Prap grabitje me armë në një market kosovar

Gjatë mbrëmjes së kaluar ka pasur edhe një grabitje me armë, në një market në Prishtinë, transmeton Publicisti.com Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se një person i maskuar, nën kërcënimin e armës ka grabitur një shumë…