Rita Ora përsëri befason me veshjen e saj, kështu nuk e kemi parë asnjëherë

0

Rita Ora po vazhdon suksesshëm turin e koncerteve në botë.


Ylli kosovar me famë botore së fundmi ka performuar para mijëra fansave të saj në Chigwell të Amerikës.

Si gjithnjë ajo është shfaqur atraktive dhe mjaftë me stil, por në sy bie veshja e saj interesante kësaj radhe.

‘Gungat’ në dy krahët e saj, janë detajet që bien në sy, të papara më parë nga ajo.

 

Loading...