Reperi shqiptar prezanton shtëpinë dhe makinat e tij luksoze

0

Lumi B është një nga reperët më të njohur shqiqtarë, duke fituar edhe më shumë zemrat e publikut pas bashkëpunimit me artisten Dafina Zeqiri.

Me sa duket të ardhurat e mira nga muzika i kanë mundësuar reperit që të bëjë një jetë të mirë dhe luksoze.

Këtë e dëshmon edhe një nga fotografitë e fundit që Lumi ka hedhur në InstaStory, ku shfaq vilën e tij luksoze.

Në mbishkrimin e fotos, ai shkruan se:

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”.

A ka bërë të ditur kështu se nga lodhja e koncerteve, ndjehet i lumtur kur arrin në shtëpi.

Loading...