Nora Istrefi e vërteton se është njëra ndër femrat më tërheqëse të estradës

0

Nora Istrefi është duke i kaluar pushimet bashkë me burrin e saj, Robert Berisha, dhe vajzën e tyre Renee.


Nga atje, Nora po poston shumë foto të ndryshme në rrjetet sociale, me të cilat edhe po e verteton se është njëra ndër femrat më tërheqëse të estradës, shkruan gazetametro.net

Kujtojmë se Nora gjatë kësaj vere ka korrur sukses me këngën e saj ‘As ni gote’

Loading...