Noizy paralajmëron bashkëpunimin me reperin Ghali

0

Noizy është një nga reperët më aktiv në estradë.

Projektet e tij muzikore priten shumë mirë në publik dhe llogarit një numër të madh hitesh.

Përmes rrjeteve sociale, Noizy ka paralajmëruar një projekt të ri me reperin e njohur Ghali.

Ai madje ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram, përmes së cilës ka zbuluar pak nga projekti i ri. /Lajmi.net/

Loading...