Mozzik: Jam rritur me byrek e jogurt

0

Mozzik nuk e ka aspak problem ta pranoj se si e ka kaluar fëmijërinë.

Ai sot është shumë i famshmëm dhe i dashur për publikun, madje duke i pasur parasysh sukseset që ka arritur e edhe po merr pjes nëpër koncerte edhe financiarisht është ngritur.

Nëpër intervista por edhe së fundmi në Instastory e ka ritheksuar se e kujton kohen kur i ka pasur bosh xhepat.

Ai madje e ka ritheksuar se është rritur me byrek dhe jogurt./Lajmi.net/

Loading...