Mirsa Kërqeli me bashkëshortin takojnë Vasfije Krasniqin

Këngëtarja Mirsa Kërqeli ka bërë të ditur se ka takuar Vasfije Kransiqi Goodman, gruan e cila së fundmi foli hapur për dhunimin që i ishte bërë nga ushtarët serbë gjatë luftës në Kosovë, shkruan GazetaBlic.

Mirsa ka publikuar dy fotografi me të në Instagram, ku në njërën prej saj është dhe bashkëshorti i këngëtares.

Kërqeli ka vite që jeton në Amerikë, dhe tashmë ka krijuar familjen e saj, dhe ka dy fëmijë, djalë dhe vajzë.

Sa i përket muzikës, ajo e ka lënë pak anash këto vite, duke mos sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, por që kohë pas kohe bëhet pjesë e ndonjë mbrëmje muzikore atje.

Loading...