Luana Vjollca pranoi një befasi të këndshme sot

0

Prezantuesja Luana Vjollca gjatë ditës së sotme e ka pranuar një befasi tejet të këndshme.

Me ndjekësit e ka ndarë një video në të cilën shihet një filxhan me kafe dhe në të është vizatuar imazhi i saj, shkruan lajmi.

Këngëtarja shqiptare është habitur shumë dhe kjo vihet re nga reagimi i saj pas publikimit të videos.

Të habitur nga kjo vepër arti janë ndarë edhe fansat të cilët i kanë shkruar komente asaj.

Loading...