Këto janë 3 super ndeshjet e sotme

0

Kampionati Botëror sot vazhdon me tri super ndeshje.


Duke filluar nga ora 14:00, Portugalia takohet me Marokun në stadiumin “Luzhniki”.

Nga ora 17:00, Uruguai dhe Arabia Saudite e mbyllin xhiron e dytë në grupin A.

Kurse në fund, Irani ballafaqohet me Spanjën nga ora 20:00 në stadiumin “Kazan Arena”.

Loading...