Gjakovari rrah babain, arrestohen nga policia

Një person i dehur ka sulmuar babain e tij.

Rasti ka ndodhur në Gjakovë, ku një person në gjendje të dehur ka sulmuar babain e tij, transmeto Zëri.Info

Siç bën të ditur policia, nuk raportohet për të lënduar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Loading...