Fiona Gllavica merr vendimin drastik menjëherë pas dasmës

Fiona Gllavica menjëherë pas dasmës e ka marrë vendimin që i habiti të gjithë.

Aktorja e njohur shqiptare, Fiona Gllavica e ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Arbnorin, shkruan lajmi.net.

Pamje nga dasma madhështore e fotosesioni përrallor nuk kanë munguar, e tani aktorja me ndjekësit ka ndarë foto nga pushimet.

Mirë në një prej postimeve ajo e ka zbuluar vendimin drastik që e ka marrë. Fionën jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë shumë të gjata.

Pas dasmës ajo i ka prerë ato dhe ndryshimi është i dukshëm.

Loading...