E turpshme, Fjolla Morina e zhveshur dridhet para fëmijëve në sheshin “Adem Jashari” në Skenderaj

Fjolla Morina nuk është se shquhet për projekte artistike, ani pse ndër vite është prezente në skenën muzikore.

Tek Fjolla, fatkeqësisht më shumë bie në sy zhveshja e saj e tepërt dhe tekstet vulgare që rrallë kush mund t’i pëlqejë.

Por, ata që bien më shumë në sy janë fëmijët e shumtë që me sytë ‘katër’, përcjellin skenat e nxehta të Fjollës.

View this post on Instagram

Fjolla ju don shummm!!❤️??

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

 

Loading...