Browsing Category

Uncategorized

Befason moti sot, këto janë temperaturat

Temperatura e mëngjesit 15 kurse më e larta ditore rreth 27 gradë Celsius. Pas dite pritet që të ketë kthjellime Mot më stabil pritet nga e mërkura e deri në fund të javës por jo me temperatura të larta. Ditën e mërkurë dhe të enjten me…