Barcelona dhe Real Madrid nisin “luftën”! E duan yllin që la gjurmë në Kupën e Botës

0

Ylli i Meksikës që la gjurmë në Kupën e Botës me formën e tij, Hirving Lozano,, mund të transferohet shumë shpejtë Spanjë.


Kjo pasi që Barcelona dhe Real Madrid janë vendosur të “luftojnë” për yllin PSV Lozano, thotë Don Balon përcjell arbresh.info.

Barça ka vëzhguar 23-vjeçarin për një kohë dhe mund të bëjë një lëvizje për të verën e ardhshme ose në janar, nëse Ousmane Dembele ose Luis Suarez nuk do të lë përshtypje këtë fillim sezoni.

Ndërkohë edhe Madridi mund të bëjë një ofertë për yllin meksikan në janar.

Loading...