Aziz Salihu bashkohet me Milaim Zekën në politikë

Ish-boksieri i mirënjohur është anëtarësuar në partinë e Milaim Zekës.

I njohur ndryshe si ‘Zizi’ legjenda e boksit shqiptar do të jetë pjesë e Partisë Euroatlantike të Kosovës, parti kjo që udhëhiqet nga Milaim Zeka.

Lajmin për të e ka dhënë Hysen Gecaj, pjesë e kësaj partie.

Ai ka shpërndarë një fotografi ku shihet Milaim Zeka dhe Aziz Salihu.

Loading...