Connect with us

Magazina

Policja e Kosovës provokon me të pasmet xhigante (Foto)

Publikuar

me

Linda Aliu është policja që u bë e njohur shpejt në rrjetet sociale, duke postuar foto provokative.

Ajo ka publikuar disa foto të reja në Instagram, ku në fokus ka vënë të pasmet bombastike.

Foto të tilla, policja ka publikuar edhe në të kaluaren.

Vazhdo ta lexosh

Magazina

As me gruan e as me djalin, burri i Shkurtës tregon se me kë po e kalon ditën

Publikuar

me

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan Frontonline.

Ajo u bë nënë pak ditë më parë, por nuk kemi pasuar asnjë reagim nga ajo në rrjetet sociale.

E bashkëshorti i saj është aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ai ka treguar se po kalon kohë me një mik të tij./Frontonline/

Vazhdo ta lexosh

Magazina

Melisa i thotë Mevlanit: Mua më përplase pas mullarit, Ledjanës i dedikove këngë

Publikuar

me

Në takimin e tyre, Mevlani i dedikoi një këngë Ledjanës, çka duket se preku jo pak Melisën.

Në studio, Melisa deklaroi se pas kësaj që pa (transmetimin e takimit), ajo “e hedh poshtë Mevlanin”.

“Sindin e surprizove me lule dhe arush, Ledjanën me këngë, Melisën zgjodhe ta përplasësh pas mullari për ta surprizuar? Në këto momente Melisa të hedh poshtë Mevlan”.

Më tej shtoi:

“Prekem se jam një ndër vajzat dhe kur të kam thënë të kam xhan, ke bërë rolin e xhelozit, tani të hedh poshtë dhe nuk më intereson të dal më me të. Mua më hodhe poshtë me këtë. Të gjithave u ke dhuruar lule e çokollata”.

Vazhdo ta lexosh

Magazina

Adriana shfaqet e lumtur nga bukurit e Valbonës me të dashuri afrikan (FOTO)

Publikuar

me

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është duke shijuar në maksimum lidhjen e saj me futbollistin Keith Groeneveld.

Dyshja janë shumë të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale, veçanërisht për distancën e madhe në moshë.

Sido që të jetë, ata vazhdojnë të shfaqin lumturinë e tyre në rrjetet sociale, duke theksuar kështu se nuk u bëhet vonë për fjalët e njerëzve.

Së fundmi, çifti duket se kanë shijuar së bashku një udhëtim në Valbonë, ku kanë shijuar nga afër vegjetacionin e mrekullueshëm që mbizotëron atje.

Foto: Keith Groeneveld/InstaStory

Ka qenë Keith ai i cili ka publikuar në InstaStory një fotografi ku shfaqet bashkë me Adrianën, teksa shihen shumë të lumtur së bashku.

Keith përndryshe është një ish-futbollisti i ekipit të Feronikelit, i cili viteve të fundit është shndërruar edhe në reper.

Vazhdo ta lexosh

Aktuale

Copyright © 2016 - 2020 Publicisti.com