Connect with us

Magazina

Blero tregon se pse po e mban gjallë raportin me Teutën

Publikuar

me

Blero Muharremi është këngëtari që e hapi të shtunën emisionin ‘SHOW TIME’ me një intervistë ekskluzive ku ai zbuloi shumë të pathëna nga jeta e tij.

Blero në këtë intervistë ka treguar se a e ka menduar ndonjëherë t’i futet politikes dhe cilat janë preferencat e tij politike, shkruan Reporteri.net.

A ka folur edhe për raportet e mira që mban edhe me ish-gruan e tij Teutën dhe me vëllain e saj Memlin.

Ndiqeni rrëfimin e Bleros

Magazina

As me gruan e as me djalin, burri i Shkurtës tregon se me kë po e kalon ditën

Publikuar

me

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan Frontonline.

Ajo u bë nënë pak ditë më parë, por nuk kemi pasuar asnjë reagim nga ajo në rrjetet sociale.

E bashkëshorti i saj është aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ai ka treguar se po kalon kohë me një mik të tij./Frontonline/

Vazhdo ta lexosh

Magazina

Melisa i thotë Mevlanit: Mua më përplase pas mullarit, Ledjanës i dedikove këngë

Publikuar

me

Në takimin e tyre, Mevlani i dedikoi një këngë Ledjanës, çka duket se preku jo pak Melisën.

Në studio, Melisa deklaroi se pas kësaj që pa (transmetimin e takimit), ajo “e hedh poshtë Mevlanin”.

“Sindin e surprizove me lule dhe arush, Ledjanën me këngë, Melisën zgjodhe ta përplasësh pas mullari për ta surprizuar? Në këto momente Melisa të hedh poshtë Mevlan”.

Më tej shtoi:

“Prekem se jam një ndër vajzat dhe kur të kam thënë të kam xhan, ke bërë rolin e xhelozit, tani të hedh poshtë dhe nuk më intereson të dal më me të. Mua më hodhe poshtë me këtë. Të gjithave u ke dhuruar lule e çokollata”.

Vazhdo ta lexosh

Magazina

Adriana shfaqet e lumtur nga bukurit e Valbonës me të dashuri afrikan (FOTO)

Publikuar

me

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është duke shijuar në maksimum lidhjen e saj me futbollistin Keith Groeneveld.

Dyshja janë shumë të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale, veçanërisht për distancën e madhe në moshë.

Sido që të jetë, ata vazhdojnë të shfaqin lumturinë e tyre në rrjetet sociale, duke theksuar kështu se nuk u bëhet vonë për fjalët e njerëzve.

Së fundmi, çifti duket se kanë shijuar së bashku një udhëtim në Valbonë, ku kanë shijuar nga afër vegjetacionin e mrekullueshëm që mbizotëron atje.

Foto: Keith Groeneveld/InstaStory

Ka qenë Keith ai i cili ka publikuar në InstaStory një fotografi ku shfaqet bashkë me Adrianën, teksa shihen shumë të lumtur së bashku.

Keith përndryshe është një ish-futbollisti i ekipit të Feronikelit, i cili viteve të fundit është shndërruar edhe në reper.

Vazhdo ta lexosh

Aktuale

Copyright © 2016 - 2020 Publicisti.com