Connect with us

Magazina

Enca rikthehet me set të ri fotografik, shfaqet joshëse

Publikuar

me

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, gjatë kësaj kohe ka qenë më pasive në rrjete sociale.

Kjo për shkak të incidentit që kishte në njërën prej këmbëve, ndonëse duket se e ka tejkaluar këtë.

Zeshkania së fundmi është rikthyer me disa poza atraktive, të cilat i ka ndarë me mbi dy milionë fansat e saj.

Enca (Foto: Instagram)

Ajo vjen në formë mahnitëse e veshur shumëngjyrëshe, teksa edhe çizmet janë të po së njëjtës ngjyrë.

Flokët e lëshuara nga njëra anë dhe grimi i lehtë e kanë bërë të duket edhe më tërheqëse.

Rikthimi i artistes 25 vjeçare bëri bujë të madhe në rrjete sociale, duke u mirëpritur nga ndjekësit dhe publiku.

 

Sa i përket projekteve muzikore, “Break Down” mbetet kënga e fundit e lansuar nga Enca në bashkëpunim me reperin Don Xhon, e cila ka kaluar mbi 12 milionë klikime.

Magazina

Kush është gjakovari që iu bashkua mbrëmë “Përputhen”?

Publikuar

me

Një konkurrent i ri i është bashkuar mbrëmë emisionit të dashurisë “Për’Puthen”.

Bëhet fjalë për Atdheun, i cili ka lindur në Gjakovë, por që prej vitesh ka jetuar në vende të ndryshme evropiane.

Gjatë prezantimit, Atdheu tregoi se në Evropë ka punuar në ndërtim pasi që, siç tha, shqiptarët në këto shtete s’mund të bëhen shefa, derisa deklaroi se i është bashkuar emisionit për të gjetur lumturinë e jetës, shkruan Express.

27-vjeçari nuk i kurseu komentet për vajzat. Për Tean, tha se është një vajzë e ëmbël, e bukur dhe e sjellshme. Ana, një vajzë me zemër të madhe, duke iu referuar këtu gjestit që bëri duke prerë flokët, si një ndihmë për vajzat që vuajnë nga kanceri.

Ana Kaurin, e cilësoi si “mistrece Berati”, duke shtuar se këtë shprehje e ka dëgjuar shpesh në Shqipëri. Nuk munguan komentet për Sindin dhe Melisën.

Vazhdo ta lexosh

Magazina

Mozzik e pranon: E kam dashur shumë Loredanën

Publikuar

me

Reperja nga Ferizaji, Loredana Zefi, mbrëmë (e mërkurë) ka publikuar një pjesë të dokumentarit të saj.

Ajo ditë më parë njoftoi se këtu përfshihet çdo gjë, duke shtuar se kishte aq shumë për të thënë e sqaruar saqë nuk mund të fliste vetëm në intervista.

Duke qenë se edhe Mozzik është pjesë e tij, në pjesë të parë ai flet më shumë për raportin mes tyre, me ç’rast lë të kuptohet se dyshja janë rikthyer sërish bashkë.

“Unë kam qenë njëri prej të rinjve që kam pasur dëshirë gjithmonë me gjet dikë, e me u martu sa më shpejt. Lori është një tip më ndryshe prej femrave tjera. Ka dashur Zoti e kam gjetur një person që i kam besuar shumë që e kam dashur shumë. Mendoj që gjithçka që na ka mbajtur, na ka mbajtur bashkë është që kemi përjetuar shumë gjëra bashkë”, ka thënë ai.

“Unë kurrë s’do kem mundësi ta kem këtë lidhje me dikë tjetër në jetën time”, theksoi në anën tjetër 25 vjeçarja.

 

 

Vazhdo ta lexosh

Magazina

“Oj lav*re” – Kështu e ofendonte djali i Haxhi Shalës të dashurën e babait (FOTO)

Publikuar

me

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në Republikën e Çekisë, nuk është i panjohur për publikun. Ai dikur sh ante e k ërcënonte përmes mesazheve një grua e cila u paraqit në media si e dashura e babait të tij.

Anxhelina Shala e cila paraqitej si e dashura e deputetit, pati publikuar disa fotografi ku shihet në krahët e e tij.

“Oj lav*re oj m*gjupe heki kto foto se ti kurr me baben tem ski mu kan harro…boll naj mundove mo…je ka e bon veten ty met ardh nberlin me ta thy kryt. Turp turp turp pëe yu. Zhduku… Zoti ko me ta kthy ty kto nese u smuj”, I kishte shkruar ai Anxhelinës.

flakron Shala, pa asnjë ditë përvojë pune në shërbimin e jashtëm, ishte emëruar Konsull i Përgjithshëm në Republikën e Çekisë, me seli në Pragë për tu shkarkuar më pas nga u.d së presidentes, Vjosa Osmani.

Vazhdo ta lexosh

Aktuale

Copyright © 2016 - 2020 Publicisti.com